Două persoane au fost transportate la spital în urma unui accident rutier care s-a petrecut miercuri seara în fața Palatului Administrativ din Bistrița. La locul accidentului au intervenit două echipaje de pompieri militari, a transmis Inspectoratul pentru Situații de Urgență Bistrița.
Accident în fața Palatului Administrativ. Două persoane, la spital
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Vom vedea din nou artificii pe cerul Bistriței. Cât va dura spectacolul pirotehnic
- Ministerul Sănătății: Finanțare record pentru SCJU Bistrița. Plățile, la zi
- Puncte de hidratare pe stradă, dar și în biserici. Recomandările autorităților
- Bistrița-Năsăud, sub cod roșu de caniculă până miercuri 1 iulie
- Gloria Bistrița a jucat, pe Stadionul ”Jean Pădureanu”, primele meciuri de pregătire
- Descindere într-un apartament din Bistrița. Video cu acțiunea Poliției
- Zile de foc! Coduri roșii de temperaturi extreme în Bistrița-Năsăud










Comentarii recente