Primăria Municipiului Bistrița anunță semnarea contractului de finanțare pentru proiectul ”Amenajare piste de cicliști în municipiul Bistrița – Etapa 1”, care se va derula în perioada 25.05.2019 – 31.12.2021.
”Amenajare piste de cicliști în municipiul Bistrița – Etapa 1”
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Loteria Română amenință că va închide punctele de lucru din Bistrița
- Accident pe DN 17, la Mureșenii Bârgăului
- Cât vor avea de plătit proprietarii caselor din Subcetate pentru terenuri
- Valea Rebrei, loc de aventură pentru cei mici. Copiii din Parva au descoperit caiacul
- În ce stadiu au ajuns lucrările de regenerare urbană la Sângeorz-Băi
- Câți turiști a atras Bistrița-Năsăud. Pe ce loc este în Regiunea Nord-Vest
- Restricții de circulație pentru autovehiculele de peste 7,5 tone








Comentarii recente