Centrul Cultural Municipal ”George Coșbuc” vă invită, pe final de an, la concertele care vor fi organizate la Palatul Culturii din Bistrița în 27 și 28 decembrie.
Concerte la Palatul Culturii în 27 și 28 decembrie
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Aplicația Aquabis: index, facturi, sesizări, info, gestionate direct de pe telefon
- Ziua Porților Deschise la Penitenciarul Bistrița
- S-au copt cireșele pietroase. Cât costă kg la Stațiunea Pomicolă Bistrița
- Cetatea Bistrița prinde viață. Programul Zilelor Medievale, 26-28 iunie
- În continuare cod galben de caniculă și disconfort termic în Bistrița-Năsăud
- Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- În școlile din Bistrița vor fi montate 50 de grădini verticale inteligente










Comentarii recente