Primăria Municipiului Bistriţa anunţă semnarea contractului de finanţare pentru proiectul ”Îmbunătăţirea eficienţei energetice a blocurilor de locuinţe – Bistriţa 15”, care se va derula în perioada 25.03.2019 – 30.11.2020.
”Îmbunătăţirea eficienţei energetice a blocurilor de locuinţe – Bistriţa 15”
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Cod galben în Bistrița-Năsăud. Cum va fi vremea în perioada următoare
- Cercetătorii vor să afle care sunt fructele cu randament mare la suc. Ce proiect are SCDP
- Gloria se pregătește pentru viitorul sezon. Cantonament și meciuri amicale
- Utilaje multifuncționale noi pentru Bistrița. Primele două au fost livrate
- ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- S-au copt cireșele pietroase. Cât costă kg la Stațiunea Pomicolă Bistrița
- Cetatea Bistrița prinde viață. Programul Zilelor Medievale, 26-28 iunie








Comentarii recente