Consiliul Local al municipiului Bistrița se va întruni joi, 21 aprilie 2011, de la ora 16.00, în cadrul unei ședințe ordinare.
Mandatul de viceprimar al lui Florin Găurean se termină peste o săptămână
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Aplicația Aquabis: index, facturi, sesizări, info, gestionate direct de pe telefon
- Ziua Porților Deschise la Penitenciarul Bistrița
- S-au copt cireșele pietroase. Cât costă kg la Stațiunea Pomicolă Bistrița
- Cetatea Bistrița prinde viață. Programul Zilelor Medievale, 26-28 iunie
- În continuare cod galben de caniculă și disconfort termic în Bistrița-Năsăud
- Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- În școlile din Bistrița vor fi montate 50 de grădini verticale inteligente








Comentarii recente