Social

Megatitan angajează responsabil achiziţii

Megatitan, companie specializată în oferirea de servicii B2B în domeniul prelucrării metalelor, cu sediul în localitatea Beclean, jud. Bistrița-Năsăud, angajează responsabil achiziţii.

„Încurajăm spiritul antreprenorial, creativitatea și ideile originale. Îți oferim posibilităţi de dezvoltare a carierei, training-uri la nivel internațional care să te ajute să devii un profesionist din ce în ce mai bun, dar și sprijin personal, solidaritate în momentele dificile.

Dacă îți dorești un angajament pe termen lung, într-un mediu de lucru plin de dinamism, dar într-o atmosferă plăcută de lucru, te invităm să ne cunoaștem și să vorbim despre cariera ta!”, se arată într-un comunicat al Megatitan.

Cerințe:

  • Abilităţi de comunicare, de negociere și o excelentă capacitate de a stabili relații de afaceri de calitate cu clienții;
  • Un nivel mediu de limbă engleză
  • Reale calităti de adaptare, pragmatism și spirit competitiv.

Responsabilități:

În calitate de specialist în achiziții, principalele misiuni vor fi:

  • Gestionarea tuturor cerințelor de achiziții ale companiei
  • Negocierea contractelor de achiziție și urmărirea întregului proces logistic;
  • Prospectarea pieții în vederea dezvoltării bazei de date cu noi furnizori.

Beneficii:

  • Acces la training-uri;
  • Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
  • Pachet salarial atractiv + prime de performanţă.

Aşteptăm CV-uri la adresa: hr@megatitan.ro

Adaugă comentariu

Apasă aici ca să comentezi

Reguli pentru comentarii. Click aici.

GA vertical

Carliont

KissFM

KISS FM

Titlu Articole Recente

Articole recente

Titlu Comentarii recente

Comentarii recente

CleverADS