”Lăsaţi ca o parte din lumina artificiilor aprinse în noaptea Anului Nou să vă lumineze pentru tot anul care urmează! Fie ca 2017 să fie pentru noi toți o poartă de trecere spre mai bine iar Anul Nou să vă aducă sănătate, multe realizări personale şi concretizarea speranțelor comune într-un nou început! La mulți ani!”, sunt urările de Anul Nou ale prefectului Ovidiu Frenț.
Ovidiu Frenț: 2017, o poartă de trecere spre mai bine
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Meșterul Leon Burbulea, recompensat pentru promovarea României în Japonia
- Dan Coman: Știți ce puteți face pentru literatura română? Să cumpărați o carte!
- Alin Ușeriu, ”vizionarul faptelor concrete”, premiat de Instituția Prefectului
- Cod galben prelungit: temperaturi ridicate, caniculă, disconfort termic
- Ceremonie în Piața Centrală din Bistrița de Ziua Drapelului Național
- Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi








Comentarii recente