”La sfârșitul săptămânii trecute am participat alături de colegi și prieteni la Țibleș Maraton. Un eveniment sportiv caritabil care are loc anual în Bichigiu, un sat pitoresc și primitor din județul Bistrița- Năsăud. Cu această ocazie, l-am avut alături și pe colegul nostru, europarlamentarul Vlad Botoș și ne-am bucurat împreună de o atmosferă pozitivă printre mulți oameni minunați, care au ca scop, punerea în valoare a frumuseților naturale de pe aceste meleaguri”, spune președintele USR Bistrița-Năsăud, Lorand Toth.
Președintele USR BN, alături de colegi la Țibleș Maraton
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Încă un protest spontan la RAAL. Neplătiți, oamenii au oprit lucrul
- Până în 10 iulie, la Bistrița se fac marcaje longitudinale și pentru treceri de pietoni
- Aquabis face angajări
- Sub ”cupola de foc”: cod portocaliu, apoi cod roșu în Bistrița-Năsăud
- Contract semnat pentru regenerarea urbană a zonei Independenței Nord
- Crește tariful de încărcare a mașinilor electrice la stațiile publice din Bistrița
- Fabrica de Idei Estivale – Vacanța la Bibliotecă, ediția a X-a, 6-31 iulie








Comentarii recente