Consiliul Județean Bistrița-Năsăud este convocat în ședință ordinară, prima din acest an, joi 31 ianuarie, ora 15.00, în sala de ședințe a Palatului Administrativ. Ordinea de zi:
Prima ședință CJ din 2019, în 31 ianuarie
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Cercetătorii vor să afle care sunt fructele cu randament mare la suc. Ce proiect are SCDP
- Utilaje multifuncționale noi pentru Bistrița. Primele două au fost livrate
- ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- Aplicația Aquabis: index, facturi, sesizări, info, gestionate direct de pe telefon
- Ziua Porților Deschise la Penitenciarul Bistrița
- S-au copt cireșele pietroase. Cât costă kg la Stațiunea Pomicolă Bistrița
- Cetatea Bistrița prinde viață. Programul Zilelor Medievale, 26-28 iunie








Comentarii recente