În contextul evoluţiei pandemiei cu Covid-19 şi a măsurilor de prevenire în vederea limitării efectelor răspândirii acestuia, începând cu data de 11.05.2020, Direcţia Economică – Venituri din cadrul Primăriei municipiului Bistriţa va implementa sistemul de programare online pentru activitatea de depunere a documentelor privind radierea / luarea în evidență a mijloacelor de transport persoane fizice și / sau juridice.
Primăria Bistrița: Programări online pentru depunerea documentelor privind radierea auto
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Restricții de circulație pentru autovehiculele de peste 7,5 tone
- Aquabis: Folosiți apa cu prudență și responsabilitate, doar în scopuri esențiale
- Puncte de hidratare pe Pietonalul Liviu Rebreanu, în Piața Decebal și la Big
- Bisericile oferă spațiu răcoros pentru odihnă și apă pentru hidratare
- S-au tras la sorți grupele Ligii Campionilor. Cu cine va juca Gloria
- Tricolorul, înălțat pe catarg la Bistrița. Drapel pe Vf. Ineu din Munții Rodnei
- Sub ”cupola de foc”: cod portocaliu, apoi cod roșu în Bistrița-Năsăud








Comentarii recente