”Anul a trecut, dar rămân proiecte, investiții utile pentru oameni, care dezvoltă Bistrița-Năsăud. Așadar, din anul greu ce trece contează faptele bune ce rămân! Bunul Dumnezeu să vă dea multă sănătate dumneavoastră și celor dragi, iar nouă tuturor, putere de muncă și înțelepciune pentru a putea continua munca tot anul viitor. La mulți ani! Dumnezeu să ne aibă-n paza Sa!”, transmite într-un mesaj președintele Consiliului Județean Bistrița-Năsăud, Radu Moldovan, alături de un clip video retrospectiv al anului 2021:
Radu Moldovan: Anul a trecut, dar rămân investiții care dezvoltă Bistrița-Năsăud (VIDEO)
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- S-au tras la sorți grupele Ligii Campionilor. Cu cine va juca Gloria Bistrița
- Încă un protest spontan la RAAL. Neplătiți, oamenii au oprit lucrul
- Primăria Bistrița se reorganizează. Cum arată noua organigramă
- Până în 10 iulie, la Bistrița se fac marcaje longitudinale și pentru treceri de pietoni
- Aquabis face angajări
- Sub ”cupola de foc”: cod portocaliu, apoi cod roșu în Bistrița-Năsăud
- Contract semnat pentru regenerarea urbană a zonei Independenței Nord








Comentarii recente