Consiliul Județean Bistrița-Năsăud este convocat în ședință ordinară miercuri 26 februarie, ora 15.00, în sala de ședințe a Palatului Administrativ.
Ședință a Consiliului Județean în 26 februarie
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Alin Ușeriu, ”vizionarul faptelor concrete”, premiat de Instituția Prefectului
- Cod galben prelungit: temperaturi ridicate, caniculă, disconfort termic
- Ceremonie în Piața Centrală din Bistrița de Ziua Drapelului Național
- Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Gala Folclorului Românesc la Zilele Bistriței: ”Dor Românesc” – 30 de ani
- Municipalitatea vrea să ia un credit bancar, tip linie de finanțare, de 150 mil. lei








Comentarii recente