Ziua Naţională a fost sărbătorită în comuna Sânmihaiu de Câmpie de elevii şcolii gimnaziale din localitate şi de autorităţile locale în frunte cu primarul Ioan Mate. Elevii au fluturat drapele tricolore şi au recitat versuri patriotice la Monumentul Eroilor din localitate.
Ziua Naţională, sărbătorită la Sânmihaiu de Câmpie (FOTO)
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Gala Folclorului Românesc la Zilele Bistriței: ”Dor Românesc” – 30 de ani
- Municipalitatea vrea să ia un credit bancar, tip linie de finanțare, de 150 mil. lei
- Trei fete din Năsăud au început o mică afacere cu gust american
- Cercetătorii vor să afle care sunt fructele cu randament mare la suc. Ce proiect are SCDP
- Campioana Gloria Bistrița și-a aflat programul în noua ediție a Ligii Florilor











Comentarii recente