”Astăzi, 13 septembrie, a avut loc începutul noului an școlar, 2021-2022! Din păcate, aflându-ne în continuare sub efectul pandemic, nu am putut să ne bucurăm pe deplin de însemnătatea momentului, purtând cu noi, acasă și în inimile noastre, bucuria unui nou început. Traversăm vremuri tulburi, în care, noi cei mai mari, avem obligația de ai proteja și de a-i învăța pe cei mai mici să se protejeze împotriva unui rău nevăzut. Cu toate astea, vă asigurăm de toată implicarea noastră, atât la nivelul administrației locale cât și a conducerii liceului nostru, pentru ca elevii din școlile noastre să beneficieze de cele mai bune condiții de siguranță și învățare! Le urăm pe această cale, mult succes tuturor elevilor și deopotrivă cadrelor didactice, în noul an școlar!”, a transmis primarul comunei Prundu Bârgăului, Doru Crișan.
Primarul Doru Crișan, mesaj la început de an școlar
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Gloria Bistrița a jucat, pe Stadionul ”Jean Pădureanu”, primele meciuri de pregătire
- Descindere într-un apartament din Bistrița. Video cu acțiunea Poliției
- Zile de foc! Coduri roșii de temperaturi extreme în Bistrița-Năsăud
- Loteria Română amenință că va închide punctele de lucru din Bistrița
- Cât vor avea de plătit proprietarii caselor din Subcetate pentru terenuri
- Accident pe DN 17, la Mureșenii Bârgăului
- Valea Rebrei, loc de aventură pentru cei mici. Copiii din Parva au descoperit caiacul








Comentarii recente