Un accident în care au fost implicate două autoturisme s-a petrecut marți seara pe DN 17 la Viișoara, una dintre mașini ajungând în șantul de la marginea drumului. Ambele mașini au fost grav avariate.
Accident pe DN 17 la Viișoara (FOTO)
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Descindere într-un apartament din Bistrița. Urmărit internațional, prins
- Cât vor avea de plătit proprietarii caselor din Subcetate pentru terenuri
- Loteria Română amenință că va închide punctele de lucru din Bistrița
- Accident pe DN 17, la Mureșenii Bârgăului
- Valea Rebrei, loc de aventură pentru cei mici. Copiii din Parva au descoperit caiacul
- În ce stadiu au ajuns lucrările de regenerare urbană la Sângeorz-Băi
- Câți turiști a atras Bistrița-Năsăud. Pe ce loc este în Regiunea Nord-Vest









Comentarii recente