Un bărbat de 52 de ani a rămas încarcerat în urma unui accident petrecut în noaptea de vineri spre sâmbătă pe DN 17 la Viişoara. Două autoturisme au fost implicate în evenimentul cauzat de neacordarea de prioritate, celălalt şofer de 23 de ani refuzând transportul la spital.
Accident la Viişoara. Un bărbat de 52 de ani a ajuns la spital (FOTO-VIDEO)
3 comentarii
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Vasile la Jucătoarele și stafful Gloriei au devenit cetățeni de onoare ai județului
- Jungla la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Mihai la Dan Coman: Știți ce puteți face pentru literatura română? Să cumpărați o carte!
- Pica tencuiala peste flori la Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- cata la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Jucătoarele și stafful Gloriei au devenit cetățeni de onoare ai județului
- Două mașini s-au ciocnit într-o intersecție de pe Bulevardul Independenței
- Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Se intensifică valul de căldură: cod portocaliu în Bistrița-Năsăud
- Cât de sănătoasă e populația județului. Bolile care câștigă teren
- Ședință CL în 30 iunie: Adrian Crișan, cetățean de onoare al Bistriței
- Bistrița-Năsăud are cea mai tânără populație din Regiunea Nord-Vest, dar …










Se putea ? Nici o zi fara accident.
Din cauza vitezei, iar. Limita de viteza e de vina
Aici nu e viteza si drept urmare nu a murit nimeni! Daca aveau viteza deznodamantul era altul. Eu am avut ocazia sa citesc o expertiza la un accident. Nu va dati seama ce forte se creeaza chiar si la viteze mici.