”3 decenii în care “inima” administrativă a județului nostru a tranformat județul nostru într-unul european! Cel mai frumos loc din lume, care niciodată nu stă pe loc. Ci se dezvoltă în fiecare clipă datorită fiecăruia dintre bistrițeni! De acasă sau de peste hotare! 8 ani din viață am avut onoarea să lucrez alături de Presedintele Radu Moldovan în cea mai importantă instituție a județului. 8 ani de “școală administrativă”. Așa cum eu am trecut și am învățat aici, sunt mulți alți tineri care vin și care vor veni să lucreze și să asigure continuitate visului nostru: o comunitate unită, frumoasă și care prosperă de la an la an. La mulți ani Bistrița-Năsăud! La mulți ani dragi bistrițeni! Alături de noi, bistritenii, au fost bunii noștri prieteni, Vicepremierul României și Ministru al Transporturilor, Sorin Grindeanu și Ministrul Apărării, năsăudeanul nostru, Vasile Dâncu!”, spune deputatul PSD Bogdan Ivan.
Bogdan Ivan: 30 de ani de la înființarea Consiliului Județean Bistrița-Năsăud
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Aplicația Aquabis: index, facturi, sesizări, info, gestionate direct de pe telefon
- Ziua Porților Deschise la Penitenciarul Bistrița
- S-au copt cireșele pietroase. Cât costă kg la Stațiunea Pomicolă Bistrița
- Cetatea Bistrița prinde viață. Programul Zilelor Medievale, 26-28 iunie
- În continuare cod galben de caniculă și disconfort termic în Bistrița-Năsăud
- Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- În școlile din Bistrița vor fi montate 50 de grădini verticale inteligente








Comentarii recente