Două mașini au intrat una în alta pe strada Libertății din Bistrița, cauza accidentului fiind neacordarea de prioritate. Potrivit unor imagini primite de la un cititor, una dintre mașini a rămas suspendată în urma impactului. Avariile sunt serioase la ambele autoturisme.
Când strada Libertății nu este și a priorității
2 comentarii
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Alex la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Ovidiu la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- eu la Din 1 iulie, în zonele de blocuri, biodeșeurile se depun în containerele maro
- cetateanul Kane™ la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Elie la Ursul a intrat în curtea unei gospodării din Teaca. S-a trimis mesaj Ro-Alert
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Se intensifică valul de căldură: cod galben, urmat de cod portocaliu
- Cât de sănătoasă e populația județului. Bolile care câștigă teren
- Ședință CL în 30 iunie: Adrian Crișan, cetățean de onoare al Bistriței
- Bistrița-Năsăud are cea mai tânără populație din Regiunea Nord-Vest, dar …
- Din 1 iulie, în zonele de blocuri, biodeșeurile se depun în containerele maro
- Ursul a intrat în curtea unei gospodării din Teaca. S-a trimis mesaj Ro-Alert









Care 100-150 de mi :)))))) , volvou e 10 mi si mertanu maxim 50 …
Huh, deci numa saracii sa moara nu?
Ce gandire de kkt