”Pe lângă peisajele de poveste care cuprind lacul Colibița, poienile însorite și brazii care înconjoară această zonă deosebit de frumoasă, tot mai des apar în cadru și animalele sălbatice care înfrumusețează și mai mult acest „tablou”. Un cerb în toată splendoarea lui a fost imortalizat astăzi de către jandarmii Postului Montan Colibița”, a postat pe Facebook Jandarmeria bistrițeană.
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Zoran la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- Ursescu la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- Reper fals la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- donQ la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- Balan Marius -Horea- ecologist la ”Steaguri medievale”: Expoziție în Biserica Evanghelică din Herina
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Exercițiu de simulare a producerii inundațiilor în bazinul hidrografic Sălăuța
- Campioana Gloria Bistrița și-a aflat programul în noua ediție a Ligii Florilor
- Cod galben în Bistrița-Năsăud. Cum va fi vremea în perioada următoare
- Festivalul Cireșelor: Concert folcloric extraordinar ”Dor Românesc”
- Cercetătorii vor să afle care sunt fructele cu randament mare la suc. Ce proiect are SCDP
- Gloria se pregătește pentru viitorul sezon. Cantonament și meciuri amicale
- Utilaje multifuncționale noi pentru Bistrița. Primele două au fost livrate










Superb ! Aproape incredibil ! Deci… mai sunt sperante… ! Bine ca nu era urs… 😉
Când am vazut titlul articolului, m-am speriat crezând ca din nou e vorba de gunoaie lasate , poluari etc. Da locul este mirific, cum de altfel suntem bine cuvantati cu astfel de locuri in toata Romania. Imaginile sunt absolut superbe si avem obligatia sa le pastram .