Primăria Municipiului Bistrița anunță semnarea contractului de finanțare pentru ”Elaborarea și transpunerea în format GIS a Planului Urbanistic General al municipiului Bistrița și transpunerea în format GIS a Planului de Mobilitate Urbană Durabilă al municipiului Bistrița și Asigurarea infrastructurii pentru transportul verde – 45 de puncte de reîncărcare vehicule electrice”, finanțat prin Planul Național de Redresare și Reziliență al României (PNRR).
Contract de finanțare prin PNRR
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Ședință CL în 30 iunie: Adrian Crișan, cetățean de onoare al Bistriței
- Din 1 iulie, în zonele de blocuri, biodeșeurile se depun în containerele maro
- Bistrița-Năsăud are cea mai tânără populație din Regiunea Nord-Vest, dar …
- Cât de sănătoasă e populația județului. Bolile care câștigă teren
- Cod galben: temperaturi deosebit de ridicate, caniculă, disconfort termic
- Ursul a intrat în curtea unei gospodării din Teaca. S-a trimis mesaj Ro-Alert
- Meșterul Leon Burbulea, recompensat pentru promovarea României în Japonia









Comentarii recente