”Am deschis la Năsăud un nou cabinet parlamentar, pentru a fi mai aproape de oamenii de pe Valea Someșului, a Sălăuței și de nevoile lor! Este al doilea cabinet parlamentar pe care îl am, după cel din Municipiul Bistrița. La Năsăud voi fi la final de săptămână, de două ori pe lună. Le mulțumesc colegilor mei din PSD Năsăud, colegilor primari, Dlui Președinte Radu Moldovan și Pr. Protopop Ioan Dâmbu pentru prezența la deschiderea cabinetului. Vă voi ține la curent despre programul de audiențe și de întâlniri de la cabinetul din Năsăud!”, anunță deputatul PSD Bogdan Ivan.
Deputatul Bogdan Ivan a deschis cabinet parlamentar la Năsăud
1 comentariu
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Anaful la Trei fete din Năsăud au început o mică afacere cu gust american
- ion la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- M G la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- Cristian la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- Cristi la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Dan Coman: Știți ce puteți face pentru literatura română? Să cumpărați o carte!
- Alin Ușeriu, ”vizionarul faptelor concrete”, premiat de Instituția Prefectului
- Cod galben prelungit: temperaturi ridicate, caniculă, disconfort termic
- Ceremonie în Piața Centrală din Bistrița de Ziua Drapelului Național
- Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Gala Folclorului Românesc la Zilele Bistriței: ”Dor Românesc” – 30 de ani








Entuziasmul celor din poza e debordant. O imagine care sintetizeaza perfect ”rostul” acestui cabinet care va aduce un plus de valoare in vietile nasaudenilor.