Actualitate

”Hai în centru”, la Bistrița, sâmbătă 6 iunie: Seară retro romantică

Sâmbătă 6 iunie, o nouă seară specială în cadrul evenimentului ”Hai în centru” organizat de municipalitate lângă Biserica Evanghelică, între orele 18.00 – 23.00.

Sub castanii din centrul Bistriței, într-o atmosferă caldă de început de vară, vă așteaptă o seară retro romantică, cu muzică live alături de David Alen Clay.

Bistrițenii sunt invitați să se bucure de muzică live, preparate delicioase și farmecul serilor de vară petrecute împreună.

Primele două ediții din acest an au fost Seara românească și Seara grecească.

1 comentariu

  • Bistritenii stau pe TIK-Tok ca e mai interesant sa navighezi pe retelele moarte de NESOCIALIZARE.
    Nu e bine nici de data asta ca administratia se gandeste la ei sa-i bucure intr-o zi de vara.

    9
    8
Apasă aici ca să comentezi

Reguli pentru comentarii. Click aici.