Dacă în alte zone ale țării pare să fi venit deja primăvara, la Bistrița este iarnă în toată regula. În ultimele zile a nins din plin, iar zăpada a îmbrăcat în alb orașul. Albert Gavrilă s-a bucurat de peisajele hibernale, în care copacii din Pădurea Codrișor sunt ”ornați” cu nea:
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- cata la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Brico la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Mediul, spre mare la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Alex la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Balan Marius -Horea- ecologist la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Jucătoarele și stafful Gloriei au devenit cetățeni de onoare ai județului
- Două mașini s-au ciocnit într-o intersecție de pe Bulevardul Independenței
- Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Se intensifică valul de căldură: cod galben, urmat de cod portocaliu
- Cât de sănătoasă e populația județului. Bolile care câștigă teren
- Ședință CL în 30 iunie: Adrian Crișan, cetățean de onoare al Bistriței
- Bistrița-Năsăud are cea mai tânără populație din Regiunea Nord-Vest, dar …






















Mulțumim, Cristiana Sabău pentru articol și imaginile ninse din pădurile noastre de la doi pași de oraș ! Cât despre împătimitul iubitor de natură, Albert Gavrilă ( Gabi pentru prieteni 🙂 ), numai cuvinte de laudă și mulțumiri pentru postări ! Ne bucurăm nespus când revedem prin intermediul vostru, imagini de-acasă….noi fiind plecați în străinătate de foarte mulți ani …..Mulțumiri Timp Online și sănătate !!!!