Deputatul Ionuț Simionca, președintele PMP Bistrița-Năsăud, l-a vizitat alături de câțiva colegi pe Lucian Morar, primarul orașului Ulmeni din județul Maramureș, care se află în greva foamei în fața Ministerului Sănătății.
Ionuț Simionca l-a vizitat pe primarul aflat în greva foamei în fața Ministerului Sănătății
1 comentariu
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Lara la Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- Anaful la Trei fete din Năsăud au început o mică afacere cu gust american
- ion la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- M G la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- Cristian la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Meșterul Leon Burbulea, recompensat pentru promovarea României în Japonia
- Dan Coman: Știți ce puteți face pentru literatura română? Să cumpărați o carte!
- Alin Ușeriu, ”vizionarul faptelor concrete”, premiat de Instituția Prefectului
- Cod galben prelungit: temperaturi ridicate, caniculă, disconfort termic
- Ceremonie în Piața Centrală din Bistrița de Ziua Drapelului Național
- Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi








Si domnmul Simionca a luptat pentru ambulante, pana la urma au ajuns in judet.Sanatate primarului si putere sa poata continua in caz ca ministra maramureseanca a sanatatii nu se gandeste la cei care au trimis-o in Parlament.
Solidaritate in Saptamana Mare