Deputatul PNL Diana Morar, președinte al Organizației Femeilor Liberale (OFL) Bistrița-Năsăud, a transmis un mesaj de Ziua Femeii.
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Vasile la Jucătoarele și stafful Gloriei au devenit cetățeni de onoare ai județului
- Jungla la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Mihai la Dan Coman: Știți ce puteți face pentru literatura română? Să cumpărați o carte!
- Pica tencuiala peste flori la Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- cata la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Crește tariful de încărcare a mașinilor electrice la stațiile publice din Bistrița
- Fabrica de Idei Estivale – Vacanța la Bibliotecă, ediția a X-a, 6-31 iulie
- ”Andreanum 800 – lege şi constituție la sașii transilvăneni”, în Piața Centrală
- Primăria Bistrița se reorganizează. Cum arată noua organigramă
- Contract semnat pentru regenerarea urbană a zonei Independenței Nord
- Se intensifică valul de căldură: cod portocaliu în Bistrița-Năsăud
- Jucătoarele și stafful Gloriei au devenit cetățeni de onoare ai județului










Ieri, toată ziua am cântat “La femme est l’avenir de l’homme” a lui Jean Ferrat și “Woman is the nigger of the word” a lui John Lennon. Însă le-am cântat cu gura închisă ca să nu-mi bată vecinii în ușă. Păi vă dați seama ce ar fi scris atunci timponline despre mine?