Deputatul PNL Diana Morar, președinte al Organizației Femeilor Liberale (OFL) Bistrița-Năsăud, a transmis un mesaj de Ziua Femeii.
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Doi la Două mașini s-au ciocnit într-o intersecție de pe Bulevardul Independenței
- Marius la Jucătoarele și stafful campioanei au devenit cetățeni de onoare ai județului
- Mihai la Crește tariful de încărcare a mașinilor electrice la stațiile publice din Bistrița
- Făgărășan Olimpiu la Crește tariful de încărcare a mașinilor electrice la stațiile publice din Bistrița
- Cer Senin la Jucătoarele și stafful campioanei au devenit cetățeni de onoare ai județului
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Încă un protest spontan la RAAL. Neplătiți, oamenii au oprit lucru
- Sub ”cupola de foc”: cod portocaliu, apoi cod roșu în Bistrița-Năsăud
- Până în 10 iulie, la Bistrița se fac marcaje longitudinale și pentru treceri de pietoni
- Contract semnat pentru regenerarea urbană a zonei Independenței Nord
- Crește tariful de încărcare a mașinilor electrice la stațiile publice din Bistrița
- Fabrica de Idei Estivale – Vacanța la Bibliotecă, ediția a X-a, 6-31 iulie
- ”Andreanum 800 – lege şi constituție la sașii transilvăneni”, în Piața Centrală










Ieri, toată ziua am cântat “La femme est l’avenir de l’homme” a lui Jean Ferrat și “Woman is the nigger of the word” a lui John Lennon. Însă le-am cântat cu gura închisă ca să nu-mi bată vecinii în ușă. Păi vă dați seama ce ar fi scris atunci timponline despre mine?