Munți de gunoaie au fost adunați deja din stațiunea Colibița, acțiunea de salubrizare organizată sâmbătă de Primăria și Consiliul Local Bistrița Bârgăului fiind în plină desfășurare. Se acționează pe malul stâng tehnic al lacului de acumulare în zona Sub Deal unde aleșii locali, angajații Primăriei și voluntari abia fac față volumului mare de muncă.
Munți de gunoaie adunați de pe lângă ”marea de la munte” (FOTO)
1 comentariu
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Brico la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Mediul, spre mare la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Alex la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Balan Marius -Horea- ecologist la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- donQ la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Se intensifică valul de căldură: cod galben, urmat de cod portocaliu
- Cât de sănătoasă e populația județului. Bolile care câștigă teren
- Ședință CL în 30 iunie: Adrian Crișan, cetățean de onoare al Bistriței
- Bistrița-Năsăud are cea mai tânără populație din Regiunea Nord-Vest, dar …
- Din 1 iulie, în zonele de blocuri, biodeșeurile se depun în containerele maro
- Ursul a intrat în curtea unei gospodării din Teaca. S-a trimis mesaj Ro-Alert





















Felicitari !!!!
Bravo !!!
La cat mai multe exemple de axest gen…..