”Începem anul 2020 cu trei vești foarte bune pentru comunitatea noastră”, anunță primarul orașului Beclean, Nicolae Moldovan:
Nicolae Moldovan: Începem anul cu trei vești foarte bune pentru Beclean
6 comentarii
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Borsellino la Descindere într-un apartament din Bistrița. Video cu acțiunea Poliției
- „defence și aerospace” la Încă un protest spontan la RAAL. Neplătiți, oamenii au oprit lucrul
- Alexandru la Câți turiști a atras Bistrița-Năsăud. Pe ce loc este în Regiunea Nord-Vest
- Alexandru la Loteria Română amenință că va închide punctele de lucru din Bistrița
- George la Descindere într-un apartament din Bistrița. Video cu acțiunea Poliției
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Gloria Bistrița a jucat, pe Stadionul ”Jean Pădureanu”, primele meciuri de pregătire
- Descindere într-un apartament din Bistrița. Video cu acțiunea Poliției
- Zile de foc! Coduri roșii de temperaturi extreme în Bistrița-Năsăud
- Loteria Română amenință că va închide punctele de lucru din Bistrița
- Cât vor avea de plătit proprietarii caselor din Subcetate pentru terenuri
- Accident pe DN 17, la Mureșenii Bârgăului
- Valea Rebrei, loc de aventură pentru cei mici. Copiii din Parva au descoperit caiacul








La Multi Ani domn Primar ! Fain, fain dar cam multe dale si betoane prin poza ! Mai dati-le naibiii si puneti flori si iarba ca si asa e calarit Becleanul de puzderie de masini. Spor la treaba si fiti mai VERDE domn Primar in 2020 !
Din contractele cu firmele care amenajeaza spatii verzi nu “bei o bere” cum “bei” de la cei care pun dale
Unde vrei sa te grabesti ? Las-o încet ,sa ți se umfle pieptul de mândrie patriotica cand vezi enormul tricolor cum fâlfâie pe drumul Gării , cand vezi mândra biserica din parc , mai mare si mai frumoasa ca aia ungureasca !
Nu neglija nici ruinele milenare ale anticei balastiere , sau profesionistele defrișări de pe dealul (alene alunecător spre Someș) de deasupra Beclenutului !
Buna ziua D-le Primar.Va intreb daca in viitorul apropiat se va putea concesiona teren in statiunea Figa pt. Construie cabane individuale.Multumesc
Stimate dl. Szeica .
Dl. Primar nu acorda audiențe pe Timponline asa ca imi permit sa va răspund eu .
Cererii d-voastră trebuie sa-i anexați următoarele acte :
-adeverința de la primarie ca nu mai aveti alte terenuri concesionate .
– declarație pe propria răspundere ca n-aveti de gând sa cresteti pe teren oi,vaci,capre,porci , gâște , rate, struți sau animale cu blana .
-acordul si recomandarea vecinilor ca sunteti om linistit, bun familist ,neconflictual, nonviolent .
-atestat psihologic ca sunteti in deplinătatea facultăților mintale
Cu toate aceste acte ,puse intr-un dosar cu șina , va prezentați la dl primar , care deși vă va primi cu zâmbetul pe buze, vă garantez ca va trata cu maxima seriozitate cererea d-voastră .
Nu va legati de pesedistu asta ca i idolul beclenarilor :)))