Procurorii Parchetului de pe lângă Tribunalul Bistrița-Năsăud au soluționat, luna trecută, 637 de dosare și au trimis în judecată 64 de inculpați prin 51 de rechizitorii și șase acorduri de recunoaștere a vinovăției. Potrivit unui comunicat transmis de purtătorul de cuvânt al instituției, procurorul șef Adrian Briciu, șeful Secției de urmărire penală, cele mai importante cazuri au fost:
Peste 60 de persoane trimise în judecată de procurorii bistrițeni. Cele mai grave cazuri
3 comentarii
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Vasile la Cercetătorii vor să afle care sunt fructele cu randament mare la suc. Ce proiect are SCDP
- Balan Marius -Horea- ecologist la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- Zoran la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- Ursescu la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- Reper fals la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Exercițiu de simulare a producerii inundațiilor în bazinul hidrografic Sălăuța
- Campioana Gloria Bistrița și-a aflat programul în noua ediție a Ligii Florilor
- Festivalul Cireșelor: Concert folcloric extraordinar ”Dor Românesc”
- Cercetătorii vor să afle care sunt fructele cu randament mare la suc. Ce proiect are SCDP
- Gloria se pregătește pentru viitorul sezon. Cantonament și meciuri amicale
- Utilaje multifuncționale noi pentru Bistrița. Primele două au fost livrate
- ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”









Luati la puricat politicienii cu vile si masini luxoase,de unde au bani de concedii extravagande,verificati cum si au angajat nevestele si neamurile la stat.Voi de fapt sunteti la chefuri cu ei si va lagati de hotii de gaini!!
Ce le știi……doar că e Vechea
Ce prosti ne cred, vor sa ne arate că muncesc si au activitate pt cei care fura gaini. Oare cele cu p….ctie cînd se scot după ce se prescriu? Sau se aranjează pe la conac?