Consiliul Judeţean Bistriţa-Năsăud organizează concurs de recrutare pentru ocuparea a două funcţii publice de execuţie vacante:
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Cristian la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- Cristi la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- cetateanul Kane™ la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Alad Nala la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- Alad Nala la Trei fete din Năsăud au început o mică afacere cu gust american
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Ceremonie în Piața Centrală din Bistrița de Ziua Drapelului Național
- Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- Cod galben prelungit: temperaturi ridicate, caniculă, disconfort termic
- Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Gala Folclorului Românesc la Zilele Bistriței: ”Dor Românesc” – 30 de ani
- Municipalitatea vrea să ia un credit bancar, tip linie de finanțare, de 150 mil. lei
- Trei fete din Năsăud au început o mică afacere cu gust american









Oare sunt pe bune examenele?!
Glumiți punandu-va această întrebare.
Stați acasa,nu visați sunt date.
consiliul judetean angajeaza geodez fara experienta intr-un colectiv…unde nu este nici un geodez!!!
oare ce trebuie sa faca un geodez daca nu stie ce sa faca?
PS sigur domnul contabil ii va da de lucru, sa numere ciorile din copacul din fata biroului!!!!
(consider ca e un post dedicat! )
Cine mai poate crede in concursuri nearanjate, inseamna ca inca nu s-a trezit! Uitati-va mai intai la concursurile anterioare, si vedeti cine le castiga……intotdeauna numa copiii, nepotii, matusile, etc celor angajati deja, sau PSD-isti in orice forma de afiliere.
Asa ca nu mai invatati degeaba, ca posturile sunt dedicate in majoritatea cazurilor, cam 99,99%!!!!
La fel e si la primarie….si peste tot