Primarul orașului Sângeorz-Băi, Traian Ogâgău, va premia cea mai frumoasă casă împodobită de Crăciun. Fotografiile pot fi trimise până în 24 decembrie, iar marele premiu de 1.500 de lei va fi înmânat proprietarului în noaptea dintre ani.
Sângeorz-Băi: Primarul Traian Ogâgău premiază cea mai frumoasă casă împodobită de Crăciun
1 comentariu
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Doi la Două mașini s-au ciocnit într-o intersecție de pe Bulevardul Independenței
- Marius la Jucătoarele și stafful campioanei au devenit cetățeni de onoare ai județului
- Mihai la Crește tariful de încărcare a mașinilor electrice la stațiile publice din Bistrița
- Făgărășan Olimpiu la Crește tariful de încărcare a mașinilor electrice la stațiile publice din Bistrița
- Cer Senin la Jucătoarele și stafful campioanei au devenit cetățeni de onoare ai județului
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Încă un protest spontan la RAAL. Neplătiți, oamenii au oprit lucrul
- Până în 10 iulie, la Bistrița se fac marcaje longitudinale și pentru treceri de pietoni
- Aquabis face angajări
- Sub ”cupola de foc”: cod portocaliu, apoi cod roșu în Bistrița-Năsăud
- Contract semnat pentru regenerarea urbană a zonei Independenței Nord
- Crește tariful de încărcare a mașinilor electrice la stațiile publice din Bistrița
- Fabrica de Idei Estivale – Vacanța la Bibliotecă, ediția a X-a, 6-31 iulie








Wattsapp??? Pe bune?? Daca nu știe scrie de ce nu își angajează secretară???