Consiliul Județean Bistrița-Năsăud este convocat în ședință extraordinară luni 15 iulie, ora 14.30, în sala de ședințe a Palatului Administrativ. Ordinea de zi:
Ședință extraordinară a Consiliului Județean în 15 iulie
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Prima zi de cod roșu. Puținii oameni de pe străzi au căutat umbra copacilor
- Cum va fi sărbătorit hramul Bisericii ”Sf. Apostoli Petru și Pavel” din Bistrița
- Vom vedea din nou artificii pe cerul Bistriței. Cât va dura spectacolul pirotehnic
- Ministerul Sănătății: Finanțare record pentru SCJU Bistrița. Plățile, la zi
- Puncte de hidratare pe stradă, dar și în biserici. Recomandările autorităților
- Bistrița-Năsăud, sub cod roșu de caniculă până miercuri 1 iulie
- DR-12 – oportunitate de finanțare pentru tinerii fermieri








Comentarii recente