Consiliul Județean Bistrița-Năsăud este convocat în ședință de îndată marți 18 septembrie, ora 15.00, în sala mare a Palatului Administrativ. Proiectul ordinii de zi:
Ședință de îndată la Consiliul Județean
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Ceremonie în Piața Centrală din Bistrița de Ziua Drapelului Național
- Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- Cod galben prelungit: temperaturi ridicate, caniculă, disconfort termic
- Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Gala Folclorului Românesc la Zilele Bistriței: ”Dor Românesc” – 30 de ani
- Municipalitatea vrea să ia un credit bancar, tip linie de finanțare, de 150 mil. lei
- Trei fete din Năsăud au început o mică afacere cu gust american








Comentarii recente