”Pentru că ne dorim ca pacienții și aparținătorii acestora să beneficieze de un confort cât mai crescut, până la sfârșitul săptămânii următoare sălile de așteptare din spital (Biroul de internări, UPU adulți și pediatrie, ATI, Oncologie) vor fi dotate cu dozatoare de apă și standuri de încărcare a telefoanelor mobile”, a anunțat managerul Spitalului Județean de Urgență Bistrița, Gabriel Lazany.
SJU: Dozatoare de apă și standuri de încărcare a telefoanelor în sălile de așteptare
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Meșterul Leon Burbulea, recompensat pentru promovarea României în Japonia
- Dan Coman: Știți ce puteți face pentru literatura română? Să cumpărați o carte!
- Alin Ușeriu, ”vizionarul faptelor concrete”, premiat de Instituția Prefectului
- Cod galben prelungit: temperaturi ridicate, caniculă, disconfort termic
- Ceremonie în Piața Centrală din Bistrița de Ziua Drapelului Național
- Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi








Comentarii recente