Consiliul Județean Bistrița-Năsăud a depus solicitarea de emitere a acordului de mediu pentru proiectul ”Modernizare DJ 154B, km 10+620-15+400 limita județ Mureș-Monor (DJ 154)”.
Solicitare de emitere a acordului de mediu pentru modernizarea DJ 154B
3 comentarii
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Leo la S-au tras la sorți grupele Ligii Campionilor. Cu cine va juca Gloria Bistrița
- Bistritean la Crește tariful de încărcare a mașinilor electrice la stațiile publice din Bistrița
- Ochilă la Încă un protest spontan la RAAL. Neplătiți, oamenii au oprit lucrul
- Doi la Două mașini s-au ciocnit într-o intersecție de pe Bulevardul Independenței
- Marius la Jucătoarele și stafful campioanei au devenit cetățeni de onoare ai județului
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Tricolorul, înălțat pe catarg la Bistrița. Drapel pe Vf. Ineu din Munții Rodnei
- S-au tras la sorți grupele Ligii Campionilor. Cu cine va juca Gloria Bistrița
- Încă un protest spontan la RAAL. Neplătiți, oamenii au oprit lucrul
- Primăria Bistrița se reorganizează. Cum arată noua organigramă
- Până în 10 iulie, la Bistrița se fac marcaje longitudinale și pentru treceri de pietoni
- Aquabis face angajări
- Sub ”cupola de foc”: cod portocaliu, apoi cod roșu în Bistrița-Năsăud








Super, ca demult asteptam asfatarea celor 5km dintre Gledin si Vatava.
lechinta – matei pe cand se va face modernizarea??? il stiu de 40 de ani tot asa peticit este. tanti doina pana merge cu elicopterul pana acasa de nu vede starea mizerabila a drumului????
cred ca trece anul 2019 si nu icep lucrarile….