Trei persoane au fost rănite marți dimineața după ce mașina în care se aflau și care era condusă de un bărbat de 27 de ani din Lunca Ilve a intrat într-un gard. Șoferul a fost testat cu aparatul etilotest, iar rezultatul a fost de 0,31mg/l alcool pur în aerul expirat. Bărbatul s-a ales cu dosar penal pentru vătămare corporală din culpă, informează Poliția.
Trei răniți la Lunca Ilvei după ce mașina condusă de un șofer beat a intrat într-un gard (FOTO)
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- cata la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Brico la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Mediul, spre mare la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Alex la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Balan Marius -Horea- ecologist la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Jucătoarele și stafful Gloriei au devenit cetățeni de onoare ai județului
- Două mașini s-au ciocnit într-o intersecție de pe Bulevardul Independenței
- Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Se intensifică valul de căldură: cod galben, urmat de cod portocaliu
- Cât de sănătoasă e populația județului. Bolile care câștigă teren
- Ședință CL în 30 iunie: Adrian Crișan, cetățean de onoare al Bistriței
- Bistrița-Năsăud are cea mai tânără populație din Regiunea Nord-Vest, dar …










Erau 4 in masina,aveau 140km pe ora ,au rupt stalpii de beton care sustineau gardul unei locuinte,masina s-a rasturnat de 3 ori prin sant,noroc ca nu a sarit sa intre peste oameni in casa,betiv ordinar,aloooo politia BN in sate mai mergeti!!!!!
Tu știi ce-i 140km/h?
Unde amarul tau so răsturnat de 3 ori?
niste retardati
Unde naiba prinzi 140 la ce curbe sunt acolo.. Și în plus nu știu cum sa întâmplat deoarece șoferul nu bea și nici nu conduce tare!!
Era foarte liniștit și nu mergea tare, dar uite ca din păcate sa întâmplat, îmi pare foarte rău