”Nu mai puțin de 26 de străzi și alei vor fi modernizate anul acesta la Beclean. Majoritatea dintre acestea vor fi reabilitate prin intermediul celor două proiecte de mobilitate urbană, finanțate cu fonduri europene”, spune primarul Becleanului, Nicolae Moldovan.
26 de străzi vor fi modernizate anul acesta la Beclean
2 comentarii
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Borsellino la Descindere într-un apartament din Bistrița. Video cu acțiunea Poliției
- „defence și aerospace” la Încă un protest spontan la RAAL. Neplătiți, oamenii au oprit lucrul
- Alexandru la Câți turiști a atras Bistrița-Năsăud. Pe ce loc este în Regiunea Nord-Vest
- Alexandru la Loteria Română amenință că va închide punctele de lucru din Bistrița
- George la Descindere într-un apartament din Bistrița. Video cu acțiunea Poliției
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Gloria Bistrița a jucat, pe Stadionul ”Jean Pădureanu”, primele meciuri de pregătire
- Descindere într-un apartament din Bistrița. Video cu acțiunea Poliției
- Zile de foc! Coduri roșii de temperaturi extreme în Bistrița-Năsăud
- Loteria Română amenință că va închide punctele de lucru din Bistrița
- Cât vor avea de plătit proprietarii caselor din Subcetate pentru terenuri
- Accident pe DN 17, la Mureșenii Bârgăului
- Valea Rebrei, loc de aventură pentru cei mici. Copiii din Parva au descoperit caiacul








Nu are cum John… in Beclean asa ceva? Cel mai modern oras din judet?? 🙂 Vorbim de orasul cu centura ocolitoare, cu ditamai ozn-ul in centru, cu toate strazile asfaltate si iluminate? Despre smart city?? Despre primarul din Beclean care ar merita tronul in Bistrita ?? Pfiu… mi-e greu sa cred
Imi place publicitatea facuta orasului Beclean. Primarul s-a obisnuit ca atunci cand vrea sa faca ceva sa o povesteasca, sa o lungeasca si sa o inaugureze de minim zece ori. Stirea asta am auzit-o pana acum de imi vine rau. Din pacate o sa mai auzim de ea. Domnucule draga, adica primarelulule de 20 de ani ce esti … nu faci nimic pentru omul de rand. Atragi investitii care merg doar catre firmele de casa si mai mult dupa alegeri intotdeauna in Beclean nu se intampla nimic timp de 3 ani. Trei ani nu exista administratie decat asa de consum, in resc cur si vale. As zice eu mai multe, dar le las pe cand vine campania electorala.