O zi plină se anunță la Baza Iproeb de la Bistrița unde sâmbătă, începând cu ora 10.00, se dă startul distracției. Conducerea firmei – prin Adrian Ghinghel, director – și Sindicatul Iproeb – președinte Viorel Maier – invită angajații și foștii angajați ai companiei la o zi de sărbătoare în care va fi un concurs de gătit mâncare la ceaun, întreceri sportive, muzică bună și atmosferă de sărbătoare.
Actualii și foștii angajați ai firmei Iproeb, invitați la o zi de relaxare
1 comentariu
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Ovidiu Florean la Un urs și-a făcut apariția în zona traseului de biciclete din Pădurea Codrișor
- Tibi la Proprietarii de case, atenționați de Poliția Locală Bistrița
- Mihnea la Proprietarii de case, atenționați de Poliția Locală Bistrița
- Ioan Marcel Burdea la Cu ce boală s-a ales un profesor care a consumat excesiv alcool 20 de ani
- Gk la Un urs și-a făcut apariția în zona traseului de biciclete din Pădurea Codrișor
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Tradiția, la farfurie. Punctele gastronomice locale au cucerit bistrițenii
- ”Viteji” care s-au luptat cu ”nașii” și au dat cu pietre în tren în halta Coșbuc, după gratii
- Hera, câinele de căutare-salvare al Jandarmeriei Bistrița-Năsăud, a împlinit 3 ani
- Tehnologie nouă, care va crește precizia analizelor, pentru laboratorul SCJU Bistrița
- Zilele Medievale în Cetatea Bistrița, ”o călătorie fascinantă prin timp”
- Unde s-a poticnit tiroliana de la Colibița. În loc de aventură, dosar penal
- Comunele cumpără containere pentru deșeuri textile și periculoase









la multi ani IPROEB !!!!