O zi plină se anunță la Baza Iproeb de la Bistrița unde sâmbătă, începând cu ora 10.00, se dă startul distracției. Conducerea firmei – prin Adrian Ghinghel, director – și Sindicatul Iproeb – președinte Viorel Maier – invită angajații și foștii angajați ai companiei la o zi de sărbătoare în care va fi un concurs de gătit mâncare la ceaun, întreceri sportive, muzică bună și atmosferă de sărbătoare.
Actualii și foștii angajați ai firmei Iproeb, invitați la o zi de relaxare
1 comentariu
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Gigi Contra la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Gigi Contra la Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- Fără sens la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Pop MariusNicolae la Alin Ușeriu, ”vizionarul faptelor concrete”, premiat de Instituția Prefectului
- Levente Puskás. la Dan Coman: Știți ce puteți face pentru literatura română? Să cumpărați o carte!
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Ursul a intrat în curtea unei gospodării din Teaca. S-a trimis mesaj Ro-Alert
- Meșterul Leon Burbulea, recompensat pentru promovarea României în Japonia
- Dan Coman: Știți ce puteți face pentru literatura română? Să cumpărați o carte!
- Alin Ușeriu, ”vizionarul faptelor concrete”, premiat de Instituția Prefectului
- Cod galben prelungit: temperaturi ridicate, caniculă, disconfort termic
- Ceremonie în Piața Centrală din Bistrița de Ziua Drapelului Național
- Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței









la multi ani IPROEB !!!!