Cu medii între 9,51 şi 6,00 s-a intrat la “Administrarea afacerilor” de la Facultatea de Business a UBB de la Bistriţa, ultima medie de la buget fiind 8,63. După sesiunea din iulie, au mai rămas 30 de locuri libere, însă cu taxă.
Viitorii manageri ai Bistriţei care vor învăţa cum să administreze afacerile
2 comentarii
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Cetitorul la Ziua Porților Deschise la Penitenciarul Bistrița
- Krauss Johann Dieter preot paroh emerit la ”Steaguri medievale”: Expoziție în Biserica Evanghelică din Herina
- donQ la Guvernul Veștea: Diana Morar – vicepremier, Bogdan Ivan – la Energie
- Alina P la Ziua Porților Deschise la Penitenciarul Bistrița
- Marius la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Aplicația Aquabis: index, facturi, sesizări, info, gestionate direct de pe telefon
- Ziua Porților Deschise la Penitenciarul Bistrița
- S-au copt cireșele pietroase. Cât costă kg la Stațiunea Pomicolă Bistrița
- Cetatea Bistrița prinde viață. Programul Zilelor Medievale, 26-28 iunie
- În continuare cod galben de caniculă și disconfort termic în Bistrița-Năsăud
- Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- În școlile din Bistrița vor fi montate 50 de grădini verticale inteligente










Decat administrator ca cretu mai bine ciobani la oi… este plus valoare pe cand cu cretul asta suntem pe minus
Asta e facultatea care a facut-o si administratorul orașului?
I-a folosit foarte mult .
La ce varsta e bine sa-ti începi studiile ?
După 40 ani ?
Am inteles ca după această vârstă asimilezi mult mai usor si ai sanse excelente de a ajunge sef în administrația locală și centrală !