Părinții care nu au cu cine să își lase copiii în perioada vacanței de vară vor putea să-i ducă la grădinițele care sunt deschise în lunile iulie și august. Potrivit unei planificări făcută de Inspectoratul Școlar Județean Bistrița-Năsăud, vor putea primi copii următoarele grădinițe:
Ce grădinițe vor fi deschise pe perioada vacanței de vară
1 comentariu
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- cata la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Brico la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Mediul, spre mare la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Alex la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Balan Marius -Horea- ecologist la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Jucătoarele și stafful Gloriei au devenit cetățeni de onoare ai județului
- Două mașini s-au ciocnit într-o intersecție de pe Bulevardul Independenței
- Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Se intensifică valul de căldură: cod galben, urmat de cod portocaliu
- Cât de sănătoasă e populația județului. Bolile care câștigă teren
- Ședință CL în 30 iunie: Adrian Crișan, cetățean de onoare al Bistriței
- Bistrița-Năsăud are cea mai tânără populație din Regiunea Nord-Vest, dar …










De ce sa fie deschise dacă este vacanta??? Angajații când își vor lua concediile de odihna meritate după munca prestata??? DE CE se permite aceasta nesimțire??? ITM ul doarme??? Sau ii credeți sclavi pe cei din sistem??? Aveți bunici, mătuși, neamuri asa cum am făcut cu toții când era vacanta… Chiar nu terminați cu bătaia asta de joc???? Ori e vacanta ori sa stea TOȚI 12 LUNI PE AN LA MUNCA și privați și bugetari…. Chiar nu mai aveți deloc rușine!!!!