Deputatul PNL Diana Morar a transmis un mesaj cu ocazia Crăciunului. ”Sărbători cu pace și bucurie!”, urează parlamentarul PNL.
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Mihai f la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- calin la Trei fete din Năsăud au început o mică afacere cu gust american
- Lica la Campioana Gloria Bistrița și-a aflat programul în noua ediție a Ligii Florilor
- Raisa la Campioana Gloria Bistrița și-a aflat programul în noua ediție a Ligii Florilor
- Cornel la Trei fete din Năsăud au început o mică afacere cu gust american
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Municipalitatea vrea să ia un credit bancar, tip linie de finanțare, de 150 mil. lei
- Trei fete din Năsăud au început o mică afacere cu gust american
- Cercetătorii vor să afle care sunt fructele cu randament mare la suc. Ce proiect are SCDP
- Campioana Gloria Bistrița și-a aflat programul în noua ediție a Ligii Florilor
- Exercițiu de simulare a producerii inundațiilor în bazinul hidrografic Sălăuța










Crăciun fericit, Diana!