Înainte de Crăciun, primarul Bistriței, Ioan Turc, președintele organizației județene PNL Bistrița-Năsăud, a transmis un mesaj video de sărbători:
Primarul Ioan Turc, mesaj VIDEO pentru bistrițeni
6 comentarii
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Vasile la Cercetătorii vor să afle care sunt fructele cu randament mare la suc. Ce proiect are SCDP
- Balan Marius -Horea- ecologist la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- Zoran la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- Ursescu la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- Reper fals la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Exercițiu de simulare a producerii inundațiilor în bazinul hidrografic Sălăuța
- Campioana Gloria Bistrița și-a aflat programul în noua ediție a Ligii Florilor
- Cod galben în Bistrița-Năsăud. Cum va fi vremea în perioada următoare
- Festivalul Cireșelor: Concert folcloric extraordinar ”Dor Românesc”
- Cercetătorii vor să afle care sunt fructele cu randament mare la suc. Ce proiect are SCDP
- Gloria se pregătește pentru viitorul sezon. Cantonament și meciuri amicale
- Utilaje multifuncționale noi pentru Bistrița. Primele două au fost livrate








Crăciun Fericit!
Multumesc pt. urari domnule Primar si la randul meu vi le intorc inzecit ca meritati !
Sarbatori Linistite si bune cu de toate !
La Multi Ani !
Domnu primar, lăsați imaginea și ocupăți-vă de dezăpezire, că nu se poate circula în Bistrița !
L-am vazut acum era cu lopata. Dadea zapada. Cat de cretin trebuie sa fi ma Aurel?!
Sarbatori fericiete. iarna nu e ca vara.
stai in doba aurele in casa si be un jin.
Luați și pe prefectul și puneți mâna pe o lopata! Ca a fost dezastru azi!!!!!! Dezastru! Va multumim ptr implicare! Adică deloc!