Întrucât în luna august, românii care lucrează în străinătate vin acasă, iar cei mai mulţi îşi preschimbă şi documentele de călătorie, programul de lucru la Serviciul de Paşapoarte din Bistriţa se modifică începând de astăzi şi până la sfârşitul lunii august 2018. Se va lucra de luni până vineri până la 18.30.
Program mai lung la Serviciul de Paşapoarte Bistriţa-Năsăud de azi până la sfârşit de august
4 comentarii
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Gigi Contra la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Gigi Contra la Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- Fără sens la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Pop MariusNicolae la Alin Ușeriu, ”vizionarul faptelor concrete”, premiat de Instituția Prefectului
- Levente Puskás. la Dan Coman: Știți ce puteți face pentru literatura română? Să cumpărați o carte!
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Ursul a intrat în curtea unei gospodării din Teaca. S-a trimis mesaj Ro-Alert
- Meșterul Leon Burbulea, recompensat pentru promovarea României în Japonia
- Dan Coman: Știți ce puteți face pentru literatura română? Să cumpărați o carte!
- Alin Ușeriu, ”vizionarul faptelor concrete”, premiat de Instituția Prefectului
- Cod galben prelungit: temperaturi ridicate, caniculă, disconfort termic
- Ceremonie în Piața Centrală din Bistrița de Ziua Drapelului Național
- Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței










Ar trebui deschise Servicii de Pasapoarte la Nasaud si Beclean!
In nordul europei fiecare comunā are serviciu de pasapoarte si carti de identitate.
Și după care comentați că sunt prea mulți bugetari.
se intorc diasporezii sa rastoarne governu’ si uite ca governu ii ajuta si mareste programul pt ei special
bravos natiune
La italia, bongiono, milaniezii, amore mio se intorc de la spania la wc ul lor ic fundul curtii, era plin sambata in LIDL, nici nu as mai iesi din casa sa nu-i mai vad de imbuibati!
la Italia, la Spania como se dice si ei aici cand vin nu respecta nimic, mizerie, claxoane,m circulatie aglomeratie etc
Pt comportamentul asta de neandertal tot ciuma rosie e de vina?
un taran imbuibat vb tare la LIDL de ne deranja pe toti la caserie, amore mio ce apa sa ti cumpar de care…..asa ceva
Vine sa rastoarne guvernul care isi bate joc de romani si care nu le da alta solutie decat emigrarea….Pentru 100.000 de imbuibati care se tot plimba prin guvern, parlament, presedentie si administratii locale pleaca milioane de romani sa lucreze in afara tarii.