”S-a născut Domnul nostru Iisus Hristos. Să petreceți sărbătorile în liniște și pace, alături de cei dragi. Nu uitați să-L chemați și pe Iisus în mijlocul vostru și așa veți avea cel mai frumos Crăciun! Sărbători binecuvântate! Doamne ajută”, transmite de Crăciun președintele Consiliului Județean și al PSD Bistrița-Năsăud, Radu Moldovan, alături de un mesaj video:
Radu Moldovan: Chemați-L pe Iisus în mijlocul vostru și așa veți avea cel mai frumos Crăciun (VIDEO)
3 comentarii
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- cata la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- Vasile la Cercetătorii vor să afle care sunt fructele cu randament mare la suc. Ce proiect are SCDP
- Balan Marius -Horea- ecologist la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- Zoran la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- Ursescu la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Municipalitatea vrea să ia un credit bancar, tip linie de finanțare, de 150 mil. lei
- Trei fete din Năsăud au început o mică afacere cu gust american
- Exercițiu de simulare a producerii inundațiilor în bazinul hidrografic Sălăuța
- Campioana Gloria Bistrița și-a aflat programul în noua ediție a Ligii Florilor
- Festivalul Cireșelor: Concert folcloric extraordinar ”Dor Românesc”








Mulțumesc din suflet domnul președinte, eu și toată familia, suntem toți de sărbători, mulțumită lui Dumnezeu, dar și dumneavoastră, precum și medicilor. Sănătate și bucurii cerești, alături de cei dragi, dar și de toți cetățenii județului. CRĂCIUN BINECUVÂNTAT !
Un frumos colind cu maestrul Tudor Gheorghe
https://www.youtube.com/watch?v=eq-IwmQVp0Q&ab_channel=TudorGheorghe
Nici unicul nu a fost pe acolo în vremurile alea. Probabil era la discuții teologice cu budha.