”S-a născut Domnul nostru Iisus Hristos. Să petreceți sărbătorile în liniște și pace, alături de cei dragi. Nu uitați să-L chemați și pe Iisus în mijlocul vostru și așa veți avea cel mai frumos Crăciun! Sărbători binecuvântate! Doamne ajută”, transmite de Crăciun președintele Consiliului Județean și al PSD Bistrița-Năsăud, Radu Moldovan, alături de un mesaj video:
Radu Moldovan: Chemați-L pe Iisus în mijlocul vostru și așa veți avea cel mai frumos Crăciun (VIDEO)
3 comentarii
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Vasile la Cercetătorii vor să afle care sunt fructele cu randament mare la suc. Ce proiect are SCDP
- Balan Marius -Horea- ecologist la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- Zoran la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- Ursescu la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- Reper fals la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Exercițiu de simulare a producerii inundațiilor în bazinul hidrografic Sălăuța
- Campioana Gloria Bistrița și-a aflat programul în noua ediție a Ligii Florilor
- Festivalul Cireșelor: Concert folcloric extraordinar ”Dor Românesc”
- Cercetătorii vor să afle care sunt fructele cu randament mare la suc. Ce proiect are SCDP
- Gloria se pregătește pentru viitorul sezon. Cantonament și meciuri amicale
- Utilaje multifuncționale noi pentru Bistrița. Primele două au fost livrate
- ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”








Mulțumesc din suflet domnul președinte, eu și toată familia, suntem toți de sărbători, mulțumită lui Dumnezeu, dar și dumneavoastră, precum și medicilor. Sănătate și bucurii cerești, alături de cei dragi, dar și de toți cetățenii județului. CRĂCIUN BINECUVÂNTAT !
Un frumos colind cu maestrul Tudor Gheorghe
https://www.youtube.com/watch?v=eq-IwmQVp0Q&ab_channel=TudorGheorghe
Nici unicul nu a fost pe acolo în vremurile alea. Probabil era la discuții teologice cu budha.