Restaurantul ”Rapsodia” se redeschide și face angajări în această perioadă fiind disponibile posturi de bucătar, ospătar și barman. Cei interesați pot trimite CV-uri la rapsodiabistrita@gmail.com sau suna la 0742 412 630
Restaurantul ”Rapsodia” se redeschide și face angajări
1 comentariu
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Balan Marius -Horea- ecologist la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- Sec la Aquabis: Folosiți apa cu prudență și responsabilitate, doar în scopuri esențiale
- Gigi Contra la Primăria Bistrița se reorganizează. Cum arată noua organigramă
- Gigi Contra la Aquabis: Folosiți apa cu prudență și responsabilitate, doar în scopuri esențiale
- Levente Puskás. la Tricolorul, înălțat pe catarg la Bistrița. Drapel pe Vf. Ineu din Munții Rodnei
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Restricții de circulație pentru autovehiculele de peste 7,5 tone
- Aquabis: Folosiți apa cu prudență și responsabilitate, doar în scopuri esențiale
- Puncte de hidratare pe Pietonalul Liviu Rebreanu, în Piața Decebal și la Big
- Bisericile oferă spațiu răcoros pentru odihnă și apă pentru hidratare
- S-au tras la sorți grupele Ligii Campionilor. Cu cine va juca Gloria
- Tricolorul, înălțat pe catarg la Bistrița. Drapel pe Vf. Ineu din Munții Rodnei
- Sub ”cupola de foc”: cod portocaliu, apoi cod roșu în Bistrița-Năsăud








Surpriza! Se inchide iar… scenariu rosu!