Consiliul Județean Bistrița-Năsăud este convocat în ședință ordinară, ultima din acest an, joi 19 decembrie, ora 15.00, în sala de ședințe a Palatului Administrativ. Ordinea de zi:
Ședință a Consiliului Județean în 19 decembrie, ultima din 2019. Ce proiecte vor fi aprobate
1 comentariu
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Alad Nala la Trei fete din Năsăud au început o mică afacere cu gust american
- Mihai f la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- calin la Trei fete din Năsăud au început o mică afacere cu gust american
- Lica la Campioana Gloria Bistrița și-a aflat programul în noua ediție a Ligii Florilor
- Raisa la Campioana Gloria Bistrița și-a aflat programul în noua ediție a Ligii Florilor
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Gala Folclorului Românesc la Zilele Bistriței: ”Dor Românesc” – 30 de ani
- Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- Municipalitatea vrea să ia un credit bancar, tip linie de finanțare, de 150 mil. lei
- Trei fete din Năsăud au început o mică afacere cu gust american
- Cercetătorii vor să afle care sunt fructele cu randament mare la suc. Ce proiect are SCDP
- Campioana Gloria Bistrița și-a aflat programul în noua ediție a Ligii Florilor








Bugetul CJ pe 2019 aprobat în 12 aprilie, a fost rectificat negativ în fiecare lună, acum suntem la rectificarea cu nr.8. Asta denotă incapacitatea administrației PSD de la Consiliul Județean de a gestiona performant resursele financiare ale județului.