Actualitate

Vrei să lucrezi înconjurată de prăjituri și înghețată? Merigo angajează!

Merigo, gelateria gourmet cu arome distinse, face angajări. În această perioadă, are disponibile următoarele poziții:

2 posturi full time: lucrător în alimentație publică, ospătar, barman.

Atribuții: vânzare produse cofetarie gelaterie, servirea clienților la masă, preparare cafea, curățenie la locul de muncă. Experiența este un avantaj, dar nu este obligatorie.

Cerințe: persoană comunicativă, curată, dispusă să învețe lucruri noi și să se perfecționeze. Pachet salarial atractiv, personalizat. Colectiv tânăr, loc de muncă stabil.

2 posturi sezoniere vânzare înghețată în chioșcurile stradale: NU necesită experiență.

Mai multe informații obțineți la tel 0732016434 sau la sediul Merigo de pe Bulevardul Republicii, nr. 2, Bistrița, clădirea Shopping Center, la parter.

Etichete

Adaugă comentariu

Apasă aici ca să comentezi

Reguli pentru comentarii. Click aici.

GA vertical

Carliont

KissFM

KISS FM

Titlu Articole Recente

Articole recente

Titlu Comentarii recente

Comentarii recente

CleverADS