Consiliul Județean Bistrița-Năsăud, titular al proiectului ”Modernizare DJ 172 K, km 1+316-4+875, Reteag – Braniștea, județul Bistrița-Năsăud”, anunță publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare de către Agenția pentru Protecția Mediului Bistrița-Năsăud, în cadrul procedurilor de evaluare a impactului asupra mediului și de evaluare adecvată pentru proiectul menționat.
Decizia etapei de încadrare – Modernizare DJ 172 K Reteag – Braniștea
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Ursul a intrat în curtea unei gospodării din Teaca. S-a trimis mesaj Ro-Alert
- Meșterul Leon Burbulea, recompensat pentru promovarea României în Japonia
- Dan Coman: Știți ce puteți face pentru literatura română? Să cumpărați o carte!
- Alin Ușeriu, ”vizionarul faptelor concrete”, premiat de Instituția Prefectului
- Cod galben prelungit: temperaturi ridicate, caniculă, disconfort termic
- Ceremonie în Piața Centrală din Bistrița de Ziua Drapelului Național
- Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței









Comentarii recente