Centrul de Transfuzie Bistrița va organiza o campanie de recoltare de sânge la Năsăud, în incinta Spitalului Orășenesc ”George Trifon”. Toți cei care vor să doneze se pot prezenta cu actul de identitate în zilele de 12 și 13 august. Activitatea va continua conform programului și la centrul județean de pe strada Nicolae Bălcescu.
Năsăudenii, invitați să doneze sânge la Spitalul Orășenesc ”George Trifon”
1 comentariu
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- Vasile la Cercetătorii vor să afle care sunt fructele cu randament mare la suc. Ce proiect are SCDP
- Balan Marius -Horea- ecologist la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- Zoran la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- Ursescu la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- Reper fals la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Exercițiu de simulare a producerii inundațiilor în bazinul hidrografic Sălăuța
- Campioana Gloria Bistrița și-a aflat programul în noua ediție a Ligii Florilor
- Festivalul Cireșelor: Concert folcloric extraordinar ”Dor Românesc”
- Cercetătorii vor să afle care sunt fructele cu randament mare la suc. Ce proiect are SCDP
- Gloria se pregătește pentru viitorul sezon. Cantonament și meciuri amicale
- Utilaje multifuncționale noi pentru Bistrița. Primele două au fost livrate
- ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”








Mulțumim din suflet donatorilor care au reușit să vina într-un număr semnificativ la Spitalul Orășenesc din Năsăud. La cererea nasaudenilor, promitem sa repetam acțiunea cat mai curând. Mulțumiri si conducerii spitalului pentru sprijinul acordat!!!! Mulțumim tuturor, oameni frumoși!!!!