Procurorii Parchetului de pe lângă Tribunalul Bistrița-Năsăud au soluționat, luna trecută, 637 de dosare și au trimis în judecată 64 de inculpați prin 51 de rechizitorii și șase acorduri de recunoaștere a vinovăției. Potrivit unui comunicat transmis de purtătorul de cuvânt al instituției, procurorul șef Adrian Briciu, șeful Secției de urmărire penală, cele mai importante cazuri au fost:
Peste 60 de persoane trimise în judecată de procurorii bistrițeni. Cele mai grave cazuri
3 comentarii
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- cata la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- Vasile la Cercetătorii vor să afle care sunt fructele cu randament mare la suc. Ce proiect are SCDP
- Balan Marius -Horea- ecologist la ”Militar în devenire” la Brigada 81 Mecanizată ”General Grigore Bălan”
- Zoran la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
- Ursescu la Ursul a intrat într-o gospodărie din satul Petriș. Populația, alertată
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Cum și de când se va schimba la față unul dintre simbolurile Bistriței
- Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Municipalitatea vrea să ia un credit bancar, tip linie de finanțare, de 150 mil. lei
- Trei fete din Năsăud au început o mică afacere cu gust american
- Exercițiu de simulare a producerii inundațiilor în bazinul hidrografic Sălăuța
- Campioana Gloria Bistrița și-a aflat programul în noua ediție a Ligii Florilor
- Festivalul Cireșelor: Concert folcloric extraordinar ”Dor Românesc”









Luati la puricat politicienii cu vile si masini luxoase,de unde au bani de concedii extravagande,verificati cum si au angajat nevestele si neamurile la stat.Voi de fapt sunteti la chefuri cu ei si va lagati de hotii de gaini!!
Ce le știi……doar că e Vechea
Ce prosti ne cred, vor sa ne arate că muncesc si au activitate pt cei care fura gaini. Oare cele cu p….ctie cînd se scot după ce se prescriu? Sau se aranjează pe la conac?