Spitalul Județean de Urgență Bistrița a anunțat cum se fac anul acesta programările pentru analize gratuite la Policlinică.
Când se fac programări pentru analize gratuite la Policlinica Bistrița
4 comentarii
Apasă aici ca să comentezi
KissFM

GA – Vertical
Titlu Comentarii recente
Comentarii recente
Comentarii recente
- cata la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Brico la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Mediul, spre mare la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Alex la Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi
- Balan Marius -Horea- ecologist la Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
Titlu Articole Recente
Articole recente
Ultimele articole
- Jucătoarele și stafful Gloriei au devenit cetățeni de onoare ai județului
- Două mașini s-au ciocnit într-o intersecție de pe Bulevardul Independenței
- Verificări în Bistrița și pe Valea Bârgăului. Măsuri urgente dispuse de comisie
- Se intensifică valul de căldură: cod galben, urmat de cod portocaliu
- Cât de sănătoasă e populația județului. Bolile care câștigă teren
- Ședință CL în 30 iunie: Adrian Crișan, cetățean de onoare al Bistriței
- Bistrița-Năsăud are cea mai tânără populație din Regiunea Nord-Vest, dar …









O adevarata aventura, sa nu zic altceva, se face mai mult pe cunostinte si relatii, eu nu am reusit niciodata sa prind fondurile pentru nicio analiza, am primit raspuns peste tot…… si mai ales la laboratoarele private ca nu mai avem fonduri. O minciuna, ar trebui dat la fiecare asigurat un voucher cu 5-10 % din valoarea asigurata.
Analizele NU sunt gratuite,umai asa pare,platim CAS sume importante degeaba,ca sa ne putem inerva in ziua cand se fac programari.Rusine pt acest sistem de sanatate !!!!
Eu am renunțat de bătaia de joc,de a pierde zile pe drumuri!
Am hotărât să le fac la privat,când pot nu când vor .Am o problema la coloană și medicul de familie din start a sugerat sa mi fac raze la privat nu la stat că durează o luna.
La un venit de peste 4500 și contribuția aferentă nu meritam analize gratuite și bun simț.
Buna ziua as-i dori o programare pt analize cu bilet de trimitere